Sayfamızda Alışveriş Yapan Herkes Bu Sözleşmeyi Okumuş Ve Kabul Etmiş Sayılır.
Hatalar : Ürün açıklaması, adı, fiyatı, resmi vs her türlü içerikte oluşabilecek hatalarından dolayı sayfamız sorumlu tutulamaz.
Fiyat Politikası : Sayfamızda satılan tüm ürün fiyatlarını serbest ekonomi kuralları gereği mağazamız belirler. Etiket Fiyatı, Satış Fiyatı ve İndirimli Fiyat buna dahildir. Müşteri, Ürün üreticisi, İthalatçısı veya dağıtıcısı dahil hiç kimse fiyatı değiştirmemiz konusunda bizi zorlama yetkisi yoktur. Yazım hataları istisnadır.
Garanti : Mesafeli satışlarda kullanım sonrası oluşabilecek sorunlardan ötürü ürünlere kargo giderlerinden dolayı garanti verilmemektedir.
Ücretler : Mağazamız tarafından tahsil edilen tüm ücretler ilgili bölümlerde müşterinin görebileceği şekilde açıkça görüntülenir. Bu fiyatlara sonradan itiraz edilemez.
Müşteri Memnuniyeti : Firmamız müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak için yoğun çaba harcamaktadır. Firmamızı zarara uğratmaya yönelik ve genel ticaret kuralları çerçevesinde olmayan müşteri talepleri hariç tüm şikayet ve istekleriniz dikkatle incelenerek ivedi sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır.
Güvenlik Tedbirleri : Firmamıza verilen siparişler, bir dizi güvenlik tedbirinden geçtikten sonra müşteriye gönderilir. Firma yöneticilerimizin bu işlemler esnasında müşteriden bazı ek bilgiler talep edebilir. Talep edilen bilgiler sizin güvenliğiniz içindir. Müşteri bu talepleri karşılamakla yükümlüdür. Banka veya Yöneticilerimiz tarafından güvenli görülmeyen yada kuşku uyandıran siparişler gönderilmez.
Ürün Teslimatı : Teslimatlar yalnızca firmamız tarafından belirlenen Kargo şirketleri veya kendi dağıtım ağımız ile kimlik kontrolü yapılarak teslim edilir. Farklı bir kargo şirketi ile teslimat talep edilemez. Sipariş edilen paket teslim alınırken mutlaka kontrol edilmeli hasarlı veya hatalı paketler teslim alınmamalıdır. Paket teslim alındığı anda Siparişiniz Kargo yetkilisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılacaktır.

 

Model veya renk değişimi durumunda gidiş geliş kargo ücretleri size aittir.Değişim süresi 7 gündür.Kargonuzu MNG Kargo ile gönderiyoruz.Kargonun kendi prosedürü gereği siz ürünü teslim alana kadar kargo şirketi pakedi açmanıza ve ürüne bakmanıza müsade etmez.Kargo teslim süresi 1-4 iş günüdür.Kargo adrese yalnızca bir sefer geliyor.Siz adreste olmazsanız veya kargo kaynaklı herhangi bir sebepten kargonuz size ulaşmaz ise MNG pakedinizi adresinize bağlı MNG şubesine bırakıyor ve pakedinizi bizzat sizin gidip şubeden 3 gün içinde teslim almanız gerekiyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR